Ключ доступу буде відправлений на зазначену Вами пошту протягом дня
ManagerWillCall

Сертифіковані партнери-інтегратори YouScore

Скорингова система клієнтів, автоматизація перевірки компаній і фізичних осіб, автозаповнення полів у ваших CRM/ERP та інших системах.

Стати партнером
youscore logo

Наші партнери

RUBICON – це про саме сервісне впровадження CRM-систем, адже окрім результатів впровадження для нас важливий сам процес, і задоволенність наших клієнтів! Це підтверджується і відгуками клієнтів, і рекомендаціями партнерів, і навіть нагородами. За підсумками 2020 року ми були номіновані на нагороди "Лідер клієнтського сервісу" та "Найзгуртованіша команда року" за версією церемонії нагородження кращих партнерів Бітрікс24.Обрані. А ще ми впроваджуємо CRM, щоб пишатися успіхами наших клієнтів.

CRM-системи
Бітрікс24 AmoCRM
Дивитися більше ->

Компанію «MasterCRM» було засновано в 2017 р. як результат об'єднаних зусиль двох компаній:«E-Tender» і «Flexible IT» — відомих на IT-ринку як України, так і за її межами. Наша спеціалізація — це розробка галузевих рішень на базі платформи Creatio компанії Terrasoft.

Програмне забезпечення Automotive
Creatio
Дивитися більше ->

Компанія знаходиться в топ-3 кращих партнерів Бітрікс24. Маємо великий досвід в налаштуванні системи, навчанні керівників та їх співробітників користування даною системою, навчанні керівників відділів продажів, налаштуванні аналітики Power BI, розробці нових застосунків. Власний досвід, постійне вивчення нових інстументів, безліч кейсів дає нам можливість якісно допомагати нашим клієнтам в автоматизації їх бізнесу та виведення його на новий рівень.

CRM-системи
Power BI Бітрікс24
Дивитися більше ->

4Limes - компанія з багаторічним досвідом у сфері IT, яка пропонує комплексні послуги та рішеннями для бізнесу.

Програмне забезпечення
ERP
+6 Бітрікс24, SAP, BAS/1С, AmoCRM, Creatio
Дивитися більше ->

IT-компанія Integrity Vision спеціалізується на автоматизації бізнес-процесів, інтеграційних рішеннях, інформаційній безпеці та побудові IT-інфраструктури в організаціях. До напрямів, якими займається бізнес, входять: консалтинг, проектування, розробка та впровадження різноманітних програмних і апаратних комплексів.

Програмне забезпечення
Дивитися більше ->

Як стати нашим партнером?

1 Заповнiть форму з вашим iм’ям там iмейлом/телефоном
2 Наш експерт зв’яжеться з вами щодо додаткових деталей
3 Пройти верифiкацiю як партнера
4 Ми додамо вас до списку наших сертифiкованих партнерiв

Ще не стали партнером?

Дізнайтесь більше про можливості партнерства

Стати партнером