Оберіть тариф, який підходить саме вам

Легкий старт
Для малих і середніх компаній, готових зробити перший крок до автоматизації
9 000 грн / рік

Ціна включає ПДВ 20% (1500 грн)

  • 5 000 транзакцій
  • Всі API модулі Дані
Преміум
Для середніх та великих компаній, які шукають індивідуальне рішення
Індивідуальна ціна
  • Від 5 000 транзакцій
  • Всі API модулі Дані + Аналітика
Порівняти тарифи і функціонал
Можливості з API Легкий старт Преміум
Автоматизація первинної ідентифікації фінмону API дозволяє автоматизувати фінансовий моніторинг, отримуючи дані про санкції, національних публічних діячів, власників та кінцевих бенефіціарів у вашій системі. Також автозаповнення анкет клієнтів в процесі KYC.
Автоматизація Due diligence Належну перевірку контрагентів можна здійснювати безпосередньо у ваших ІТ системах, налаштувавши перевірку по ризик-факторах. Можливим є використання скорингу від YouControl або створення власного скорингу для автоматизації процесу комплаєнсу.
Перевірка фізичних осіб Автоматизація перевірки фізичних осіб допомагає консолідувати дані про судові справи, виконавчі провадження, зв'язки з компаніями та фінансово-промисловими групами, зв'язки з національними публічними діячами, борги, присутність у санкційних списках та списках МВС, СБУ і тд.
Автоматичне заповнення даних контрагента в CRM, ERP Отримання відкритих даних з API допоможе зекономити час на пошуку та заповненні даних контрагента в роботі відділу продажу чи бухгалтерії, а також уникнути помилок.
Доступні API ресурси:
Ендпоінт "Реквізити компаній" Базова інформація про юридичних осіб з Єдиного Державного Реєстру
Всі ендпоінти з пакету "Дані" Включає: Дані з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР), Дані про санкції, національних публічних діячів, тощо, Дані про платників ПДВ, єдиного податку та перевірка податкового боргу, Дані про суди та виконавчі провадження, Перевірка фізичних осіб, Дані про нерухомість та інші активи, Дані про ліцензії
Всі ендпоінти з пакету "Аналітика" Включає: Експрес-аналіз, Ринковий та фінансовий скоринги, Приналежність компанії до фінансово-промислових груп, Історія змін в компанії
PDF досьє компанії та ФОП Автоматичне отримання досьє компанії чи ФОП у форматі pdf безпосередньо з вашої інформаційної системи.
PDF досьє фізичної особи Автоматичне отримання досьє фізичної особи у форматі pdf безпосередньо з вашої інформаційної системи.
Відстеження нових компаній Автоматизація роботи відділу продаж зі збільшення кількості потенційних клієнтів. Отримання переліку новостворених компаній безпосередньо у вашу CRM.
Сервіс та бонуси:
Участь у програмі лояльності Купуючи річну ліцензію YouControl People або продовжуючи свою діючу, ви стаєте учасником програми лояльності YouControl Family. Вам автоматично будуть нараховуватись бонуси, які можна обміняти на подарунки.
Персональний менеджер Від моменту вашого зацікавлення автоматизацією за допомогою API YouScore вас супроводжуватиме наш спеціаліст чи спеціалістка, який/яка допомагатиме підібрати краще рішення та підтримуватиме в період тестування, інтеграції та впродовж всього періоду користування API.
Підтримка через окремий Slack канал Підтримка клієнтів здійснюється нашою Support Team через email, чати та self-service desk. Доступна також можливість окремого Slack каналу для оперативного реагування, здійснення активної підтримки розробників в період інтеграції.
Консалтинг Маючи більше 6 років досвіду у сфері використання відкритих даних в цілях комплаєнсу, ми ділимося знаннями та рекомендаціями для того, щоб ваш проєкт з автоматизації був успішним та вигідним для вас.
Часті запитання

Що таке пакет “Дані” та “Аналітика” та чим вони відрізняються?

Ми ділимо наші API модулі на “Дані” та “Аналітику”, оскільки транзакції у цих пакетах мають різну ціну. В пакет “Аналітика” входять наші скорингові системи, а також аналітичні та комплексні модулі, в яких дані формуються на основі багатьох джерел.

Скільки коштуватиме перевірити контрагента за ЄДРПОУ чи РНОКПП по всіх державних реєстрах?

Вартість перевірки одного контрагента залежатиме від кількості джерел даних/реєстрів по яких ви хочете здійснити перевірку. У нас є понад 20 модулів, за якими можна отримати інформацію за ЄДРПОУ, проте не усі можуть бути потрібними. Тому ми радимо підібрати з нашим консультантом саме ті модулі, які для вас нестимуть найбільшу цінність. Якщо ж вас цікавить комплексна перевірка контрагента, то ми радимо переглянути наш Експрес-аналіз/Compliance Score, в якому ми враховуємо понад 500 ризик-факторів. Перевірка Експрес-аналізу одного контагента по ЄДРПОУ чи РНОКПП це одна транзакція з пакету “Аналітика”

Що таке транзакція і як знати скільки транзакцій мені потрібно?

Транзакція – це API запит, в результаті якого ви отримуєте відповідь з даними. В процесі використання API ви робитимете також запити, які будуть більше “технічними”, ці запити не є транзакціями, тобто є безкоштовними. Потрібна вам кількість транзакцій може бути вирахувана на основі кількості контрагентів, по яких плануєте отримати дані, та кількості наборів даних, які вам потрібні. Наприклад, якщо ви плануєте автоматично заповнювати дані по 1000 контрагентах протягом року у своїй системі і для вам потрібні дані з Єдиного Державного Реєстру та дані про платника ПДВ з реєстрів Фіскальної служби, то вам потрібно буде приблизно 2000 транзакцій. Ми допоможемо вам підрахувати необхідну кількість запитів, підібрати правильний пакет, та потрібні модулі в процесі консультацій.

Як я можу протестувати API та скільки це коштує?

Тестовий доступ до API YouScore є безкоштовним. Все, що для цього потрібно – залишити для нас заявку, ми надамо вам тестовий ключ/токен до API і ви одразу зможете користуватись. В рамках тестового доступу ми надаємо 100 API запитів, цього буде достатньо, щоб протестувати усі модулі.

Чи можу я отримати інший тарифний план, ніж ті, які вказані на сайті?

Так, якщо ви не знайшли для себе вигідного тарифного плану, обов'язково напишіть нам і ми допоможемо сформувати для вас зручний варіант.

Залишились запитання?

Дізнайтесь більше про можливості API YouScore від YouControl
Отримати консультацію