Ключ доступу буде відправлений на зазначену Вами пошту протягом дня
ManagerWillCall

Країна

Україна

Система

ERP

SAP

BAS/1С

Бітрікс24

AmoCRM

Creatio

4Limes - компанія з багаторічним досвідом у сфері IT, яка пропонує комплексні послуги та рішеннями для бізнесу.

Компанія «4Limes» засноване в Одесі у 2015 році як одна з гілок рекламно-виробничого об’єднання «Південна Рекламна Група», яка в підсумку трансформувалася в окремий бізнес, який надає послуги за такими напрямками: автоматизація бізнесу, онлайн маркетингу та розробка сайтів.

Також компанія має статус золотого партнера «Бітрікс24», Google та Facebook Marketing Partners.

Компанія 4Limes займається установкою, налаштуванням і навчанням роботі з CRM Бітрікс24. Чому саме це програмне забезпечення? Відповімо просто і чесно — наразі воно ефективне та корисне для оптимізації будь-якого бізнесу. А головне — це співвідношення ціна-якість. Бітрікс24 — лідер за можливостями серед CRM-систем.

Ми пропонуємо повністю оновити систему роботи компанії, підвищити ефективність роботи бізнесу і, як наслідок, — рівень прибутку. А також побудувати систему моментальної звітності. У нашої компанії величезний досвід роботи з різними нішами, наша робота і наші рішення будуть корисні.

Філософія компанії: ми надаємо комплексну стратегію, де запропонуємо оптимальний інструментарій для певного типу бізнесу. Головна мета — пропонувати та впроваджувати тільки необхідні та ефективні пропозиції.

Розмір команди - 40 осіб
Географічний фокус - Україна

Контактна інформація:
https://4limes.com/
Філіппов Віктор
[email protected]
0800304447
Україна, 65014, м. Одеса, Михайлівська площа 1

Клієнти:

Ще не стали партнером?

Дізнайтесь більше про можливості партнерства

Стати партнером